7 powodów by rozpocząć kurs tańca

0
898

Jeśli chodzi o taniec, istnieje wiele wspaniałych powodów, dla których ludzie wybierają taniec. Faktem jest, że o wiele za mało z nas włącza taniec w nasze życie prawie tak bardzo, jak powinniśmy. Istnieje wiele wspaniałych powodów do tańca i nie wszystkie wymagają dużej ilości alkoholu i kogoś, kto ma kamerę wideo przygotowaną na najśmieszniejsze filmy domowe Ameryki.

Poniżej zasugeruję 7 wspaniałych powodów, by tańczyć w swoim życiu tak często, jak to możliwe. Mam nadzieję, że weźmiesz niektóre z nich do serca i znajdziesz kilka własnych powodów, aby częściej tańczyć.

Miłość

Jest kilka większych powodów do tańca niż okazanie miłości do partnera. Nie musisz ograniczać swojego tańca do nocy poślubnej lub wieczoru z przyjaciółmi. Wszystko, czego potrzebujesz, aby tańczyć z tym, którego kochasz, to dobra muzyka i trochę miejsca na podłodze. Tańcz podczas przygotowywania obiadu, zmywania naczyń lub po prostu dlatego, że na zewnątrz pada deszcz. Ale zatańcz z ukochanym i rób to często, aby płomienie płonęły.

Radość

Zawsze słyszymy, jak ludzie mówią o tańcu z radości, ale jak często tak się dzieje? Jaka szkoda, że ​​tak rzadko korzystamy z okazji, by tańczyć w naszym społeczeństwie. Taniec jest zewnętrznym wyrazem radości, która prawie zawsze jest zaraźliwa. Podziel się swoją radością ze światem, a może się okazać, że będą tańczyć razem z tobą. Nawet jeśli nie, powinieneś przynajmniej być pewien, że w tej chwili jesteś znacznie szczęśliwszy niż oni.

Zabawa

Kiedy ostatnio tańczyłeś? Fajnie było? Znalazłem bardzo niewiele osób (poza młodymi chłopcami), którzy nie bawili się dobrze podczas tańca. Prawda jest taka, że ​​taniec jest zabawą. Niezależnie od tego, czy tańczysz na linii, czy próbujesz Tango, taniec jest świetną zabawą.

Flirtowanie

Cóż za wspaniały sposób na flirtowanie! Jeśli nie wypróbowałeś tego z tym, który kochasz, nie ma czasu na prezent. Znajdź świetną zabawę i zalotną muzykę i zatańcz dla tego, którego kochasz. Jeśli masz naprawdę szczęście, możesz nawet przekonać ich do przyłączenia się.

Rozśmieszyć dzieci

Naprawdę nie ma lepszego powodu na ziemi do tańca. Moje dzieci uwielbiają widzieć, jak tańczę ruchy, które były popularne, gdy dinozaury wędrowały po ziemi i dzieliły się ze mną swoimi bardziej nowoczesnymi ruchami. To świetny sposób na cieszenie się dziećmi, zanim zdecydują się na zło lub w tych rzadkich momentach, gdy ich poglądy mogą być na granicy neutralności.

Zdatność

Podczas gdy taniec ma wiele na celu poprawę nastroju i poprawę nastroju, może również pomóc twojemu sercu na inne sposoby. Taniec to świetny sposób na wstawanie i poruszanie się, który nie wydaje się być ćwiczeniem. Oznacza to, że możesz pomóc swojemu sercu, tańcząc przez chwilę każdego dnia. Im dłużej tańczysz, tym lepiej się poczujesz i tym zdrowsze stanie się twoje serce.

Poznawać nowych ludzi

Jeśli zdecydujesz się wziąć lekcje tańca, przekonasz się, że masz możliwość poznania nowych, wspaniałych ludzi. Taniec to świetny sposób, dzięki któremu wiele osób odkrywa dobrą zabawę i dobrą kondycję. Oznacza to, że coraz więcej osób dołącza do lokalnych zajęć tanecznych z tych właśnie powodów. Możesz rozwinąć przyjaźnie na całe życie poprzez lekcje tańca, których w przeciwnym razie byś nie przegapił.

Oczywiście istnieje wiele innych powodów, dla których różni ludzie podejmują taniec. W rzeczywistości możesz znaleźć zupełnie inny powód, aby podjąć taniec dla siebie. Bez względu na powód, dla którego zdecydujesz się tańczyć, rób to często i baw się dobrze.