Portal Znany Księgowy – pomoc księgowej.

0
509

Pierwsze lata portalu Znany Księgowy nie wskazywały na sukces. Brak nowych klientów wiec interes nie spinał się. Jednak dobry marketing, zaangażowanie oraz codzienna praca sprawiły, że obecnie współpracujemy w kraju z wieloma biurami księgowymi świadczącymi usługi księgowe dla naszych przedsiębiorców. Łączymy klienta ostatecznego z biurem rozliczeniowym. Odwiedź nas i przedstaw nam swoje wymagania. Zdobycie takich informacji i dokumentów pozwala nam na dopasowanie oferty cenowej do indywidualnych oczekiwań klienta i określenie zakresu usług, który usprawni pracę firmy czy przedsiębiorstwa. Oferujemy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości małych jak również dużych firm. Zasięg naszych usług to cały kraj. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym przedsiębiorcą. Każdego przedsiębiorcę traktujemy indywidualnie. Jesteśmy elastyczni dostosujemy się do twoich potrzeb. Jako biuro rachunkowe służymy klientom naszym doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą. Zapewniamy możliwość darmowych konsultacji. Poznaj cennik usług księgowych kilku biura rachunkowych z Portalem Znany Księgowy.

Oferta naszego biura rachunkowego to:

Posiadamy duże doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, przez co jesteśmy w stanie pomóc każdemu przedsiębiorcy. Zakres naszej oferty handlowej to: podatkowa książka przychodów i rozchodów , księgi handlowe, kadry oraz płace, opracowanie i składanie deklaracji podatkowych, prowadzenie rozliczeń ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. To tylko podstawy prowadzenia naszej działalności w księgowości.

Z naszym portalem zawsze można się nieodpłatnie skonsultować i liczyć na wsparcie, kiedy go najbardziej potrzeba. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem finansowym Znany Księgowy. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie na rynku i oferujemy profesjonalne usługi księgowe. Jesteśmy elastyczni i otwarci na negocjacje cenowe. Wycena usług księgowych odbywa się indywidualnie w oparciu o następujące informacje: forma prawna podmiotu; specyfikacja działalności firmy; rodzaj ewidencji księgowej; średnia liczba dokumentów do zaksięgowania co miesiąc; ilość pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i zlecenie. Czekamy na ciebie i na twoją decyzję. Nie zwlekaj. Wsiądź do samochodu lub zadzwoń teraz do nas. Umówimy się na spotkanie celem zawarcia umowy o współpracy. Jesteśmy przekonani, że niesie to obopólne korzyści dla obu stron.