Turystyka zagraniczna

0
826

Nie ma wątpliwości, dlaczego Panama Tourism jest energiczna. To dlatego, że Panama oferuje różne atrakcje turystyczne, w tym szeroką gamę tropikalnych krajobrazów, chroniony las tropikalny, egzotyczną przyrodę, dziewicze plaże, lasy w chmurze, zabytki, plaże, rafy koralowe, połowy dalekomorskie oraz wspaniałą florę i faunę. To tylko po to, abyś mógł szybko zapoznać się z ofertą turystyki panamskiej. Bez wątpienia Panama jest prawdziwym tropikalnym rajem dla miłośników przyrody i przygód na świeżym powietrzu.
Panama może nie być ekonomicznie zależna od branży turystycznej, ale ma potencjał większy niż kiedykolwiek się dowie. Jest słynna atrakcja, Kanał Panamski, który jest jednym z największych osiągnięć inżynieryjnych XX wieku i główną atrakcją dla pasażerów statków wycieczkowych i tych, którzy preferują mniejsze wycieczki łodzią. Od przejęcia kontroli nad Kanałem Panamskim 7 lat temu Panama rozwija swój potencjał. Powstaje coraz więcej luksusowych hoteli. Niektórzy nawet zauważą, że Panama jest bardziej atrakcyjna niż sąsiednia Kostaryka, a ponieważ jest mniej popularna, podróżni znajdują niższe ceny, mniej zaludnione obszary i poczucie, że w jakiś sposób odkryłeś dobrze utrzymany sekret.
Panama to stolica kraju i główne centrum handlowe. Leży nad Zatoką Panamską na Oceanie Spokojnym. Colon, drugie co do wielkości miasto w kraju, znajduje się na wybrzeżu Karaibów. Jego gospodarka zależy od ruchu przez Kanał Panamski i działalności gospodarczej w Strefie Wolnego Handlu Colon, największej strefie wolnocłowej w obu Amerykach. Jest to również jedyne miasto na świecie, w którym chroniony tropikalny las deszczowy można znaleźć w granicach miasta. Tak, to prawda! Jest to jeden z powodów, dla których wielu turystów poszukuje turystyki panamskiej, czyniąc ją w pewien sposób interesującą i ekscytującą.
W kraju znajduje się wiele różnorodnych atrakcji na świeżym powietrzu, od górskiego regionu Chiriquí po plaże na wybrzeżu Karaibów. W rzeczywistości istnieje kilka wspaniałych atrakcji turystycznych w Panamie, w których można łatwo uczestniczyć, takich jak pola golfowe w mieście lub w pobliżu plaż i okolic. Jedzenie jest wspaniałe, w którym może zaspokoić nawet najbardziej wybredne podniebienie, podobnie jak życie nocne. Istnieje wiele sposobów, aby zobaczyć Panamę, wiele takich jak zwiedzanie miasta pieszo, próbowanie zabytków, dźwięków i smaków miasta podczas ich podróży. Inni wolą przyjąć mniej energiczne podejście i skorzystać z jednej z wielu dostępnych tras. Panama to miasto, które podbije twoje serce na wiele sposobów.
Panamski Instytut Turystyki lub PAIT jest organem rządowym, który ogólnie promuje turystykę panamską. Różnorodność produktów turystycznych Panamy obsługiwanych przez PAIT obejmuje ekoturystykę, sport lub turystykę przygodową, turystykę archeologiczną, turystykę historyczną oraz spotkania i konwencje w skali globalnej.